(IBM (International Business Machines Corporation

شرکت (IBM (International Business Machines Corporation نیز همانند برزگترین شرکت ها در زمینه فناوری اطلاعات عمدتا آمریکایی و چند ملیتی می باشند در زمینه تولید و فروش نرم‌افزار و سخت‌افزار، همچنین ارائه دهنده خدماتی چون زیرساخت، میزبانی وب، فناوری های نانو و mainFrame فعال است و دفتر مرکزی آن در آرمونک، نیویورک قرار دارد .
این شرکت در سال ۱۹۱۱ با ادغام شرکت آمریکایی Computer Scale Company، شرکت بین‌المللی Time Recording و چندین شرکت معتبرآغاز به کار کرد .
اساس و بنیان اصلی شرکت IBM از دیر باز بر اساس تحقیق و توسعه بنا شده و بر این اساس آی‌بی‌ام ۱۲ لابراتوار تحقیقاتی در ایالت‌ها و کشورهای مختلف جهان دارد و مهمترین آن مرکز تحقیقات توماس جی. واتسون، که متشکل از سه سایت مختلف است مستقر می باشد . با توجه به گستره جغرافیایی و مدیریت متمرکز شرکت ، کارکنان آی‌بی‌ام موفق به دریافت پنج جایزه نوبل، شش جایزه تورینگ، دَه مدال ملی فناوری و نوآوری و پنج نشان ملی علوم شده‌اند .
در حال حاضر تجهیزات و راه حل های این شرکت به عنوان استانداردی برای سازندگان بزرگ جهانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته می‌شوند. محصولات این شرکت نیز به عنوان محصولاتی با توان عملیاتی منحصر بفرد و خیره کننده برای تمام کسانی که با دنیای فناوری در ارتباط هستند در جهان شناخته شده‌اند. آی‌بی‌ام می‌کوشد تا سیستم‌ها و فناوری‌های خود را در لحظه رشد دهد و آن‌ها را به صنایع و سازمان ها و ارگان ها و بانک ها ارائه دهد .

Lenovo IBM

توانمندی و ویژگی های نسل های پیشرفته :

سرور Lenovo (IBM Base) Server SR590 :

سرور SR590 یک سرور با دو سوکت Cpu که برای کسب و کار های کوچک تا شرکت های بزرگ به دلیل امنیت بالا، مدیریت آسان و قابلیت توسعه مناسب است

سروری قدرتمند جایگزینی فوق العاده با سرور رکمونت اچ پی ProLiant DL380 G10

اجزای اصلی سرور SR590 :

آیا نیاز به مشاوره و خرید سرور IBM به صورت تلفنی دارید؟

با ما تماس بگیرید: 91017668-021 / 35250676-041 

نوشته ها و مطالب مرتبط